ART / Lithographs / Litograph in colors 12156058
nr 1215 6058
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. "Vid styråran", PT. Signed, dated 1964. Subject: 43x32 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Vid styråran", PT. Signerad, daterad 1964. Motivet: 43x32 cm
600
SEK 500
Monday November 5 2018
at 18:43:45
300 kr
450 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson